T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ATAŞEHİR - Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi

Haberler

Ock

Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Günday, İlçe Tarım Müdürü Hamza Atalay ve Halk Eğitimi merkezi Müdürü Saffet Yılmaz'ın katıldığı ARICILIK KURSU SERTİFİKA TÖRENİ basında büyük yer aldı.

İTV HABER, ATAŞEHİR GÜNDEM ve GAZETE ATAŞEHİR gazetelerinin yayınladığı haber sayesinde daha çok vatandaşımızın kurslarımızdan haberdar olması bizleri heyecanlandırıyor.

Ara

Ataşehir Gündem ve İTV haber siteleri kurslarımız ve etkinliklerimizi daha geniş kitlelerle buluşturmaya devam ediyor. Türk Sanat Müziği korosu çalışmalarımızın geniş yer aldığı haberler sayesinde güçlenerek daha fazla vatandaşımıza ulaşıyoruz.

Ara

ATAŞEHİR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ olarak LÖSEV'de yaptığımız TEL BEBEK KURSU sertifika töreni basında geniş yer aldı. ATAŞEHİR GÜNDEM, ATAŞEHİR HABER  ve GAZETE ATAŞEHİR gazetelerinde törenimiz haber oldu.  

Kas

"NEREDE KALMIŞTIK?" Projemiz basında büyük yer aldı. İTV HABER, ATAŞEHİR GÜNDEM ve ATAŞEHİR HABER gazeteleri projemizi ele alarak daha çok insanın bilgilenmesini sağladılar hepsine teşekkür ediyoruz.