T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ATAŞEHİR - Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi

Haberler

Kas

Ekm

Ekm

Müdürümüz Saffet YILMAZ'ın katılımlarıyla Cumhuriyetimizin 100. yılını coşkuyla kutladık.

Ekm

CUMURİYETİMİZİN 100. YILI KURSLARIMIZ TARAFINDAN COŞKUYLA KUTLANDI. ÖĞRETMENLERİMİZE VE KURSİYERLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Eyl

Müdürümüz Saffet YILMAZ ve müdür yardımcılarımız Ataşehir Kaymakamı Sayın Bekir DINKIRCI'ya makamlarında "HAYIRLI OLSUN" ziyaretinde bulundular. İlçe Kaymakamımız sayın Bekir DINKIRCI'ya kurumumuza gösterdiği ilgi için teşekkür ederiz.

Ağu

Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi olarak 13 Ağustos 2023 Pazar günü CNN TÜRK kanalında yayınlanan "ÜRETİM ZAMANI" programında yaptığımız tüm çalışmalar hakkında vatandaşlarımıza bilgi verdik. Bu tanıtım sayesinde artık daha çok vatandaşımıza ulaştığımızı düşünüyoruz. Unutmayalım "EĞİTİM HAYAT BOYU DEVAM EDEN BİR SÜREÇTİR!". Aldığımız her eğitim ile bir iş sahibi ve bir hobi sahibi olabiliriz.

Mrt

Mrt

Bilgisayar İşletmenliği Kursu her kurs sonunda kahvaltı geleneğini bozmadı. Güzel, dostane ve verimli bir kurs dönemi geçiren kursiyerlerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyoruz.

Şbt

Şbt

Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi olarak bu büyük felakette ölen insanlarımıza rahmet, geride kalanlara başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Kurumumuz ilk andan itibaren bugüne dek büyük bir yardımlaşma örneği ile yaraların sarılması için bazı çalışmalar yaptı. bu çalışmalarımız sırası ile;

Ock

TSM koromuz Şef Berk Özçam yönetiminde bu yılın ilk konserini 20 Ocak gecesi Mustafa Saffet Kültür Merkezinde vermiştir. Milli Eğitim Bakanlığının "ŞARKILAR BİZİ SÖYLER BİZDE ŞARKILARI" projesi kapsamında "ZEKİ MÜREN ŞARKILARI" konulu konserimiz halkımız tarafından büyük ilgi gördü. Kültür Bakanlığı Sanatçısı Aylin Şengün Taşçı'nın da katılımıyla renklenen konserimiz beraber ve solo şarkılarla devam etti. Bu güzel etkinliğin gerçekleşmesinde katkısı olan başta Müdürümüz Saffet YILMAZ'a, şefimiz Berk ÖZÇAM'a ve Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi öğretmen ve çalışanlarına teşekkür ederiz. 

Ock

Türk Sanat Müziği koromuzun kış konseri basında geniş yer aldı. Halkımızın bilgilenmesi ve etkinliklerimizden daha fazla haberdar olmasını sağlayan ATAŞEHİR HABER, GAZETE ATAŞEHİR ve İTV HABER gazetelerine teşekkür ederiz. 

Ara

Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi olarak Milli Eğitim Bakanlığı'nın  AİLE OKULU PROJESİ kapsamında Nisan 2022'den itibaren Aile Okulu programıyla velilerin yanında olmaya devam ediyoruz. Pek çok konuda okullarda ve merkezimizde açtığımız kurslarımız basınında dikkatini çekti. ATAŞEHİR GÜNDEM gazetesinin haberiyle daha çok vatandaşımıza ulaştık. Haber için Ataşehir Gündem gazetesine teşekkür ederiz.

Eyl

Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi olarak RESİM kursiyerlerimizle yaptığımız YAZA VEDA etkinliğimiz basında da büyük ses getirdi. İTV HABER gazetesi hem etkinliğimizi takip etti hemde daha fazla vatandaşımızın etkinliklerimizden haberdar olmasını sağladı. Bu güzel etkinliğimizde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Haz

Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde Eylül ayında başlayan Piyano, Gitar, Şan, Keman, Bağlama ve Yan Flüt kursiyerlerinin çalışmaları ve müzik öğretmenlerinin yönlendirmeleri ile İçerenköy Kurs Şubesindeki yeniden düzenlenen kurs binasının arka bahçesinde yaklaşık 50 kursiyerin ve öğretmenlerinin sahne aldığı konser programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Konser programı sonunda Kurum Müdürü Saffet YILMAZ konsere katılanlara hitabında "Bu akşamın oluşumda başrol oynayan müzik öğretmenlerine, kursiyerlere ve müzik alanında kursların oluşumuna katkıda bulunan Kurum Müdür Yardımcısı Ayşegül ŞEN başta olmak üzere kurum müdür yardımcılarına ve kurum personeline teşekkür etti. Kurumumuza ait İçerenköy ve Cemile Besler Kurs Merkezlerinde piyano, şan, gitar, keman, bağlama ve yan flüt kurslarının olduğunu ve yeni dönemde daha da yaygın şekilde Ataşehir'de her yere ulaşacaklarını ifade etti.Konser programına katılan herkese teşekkür ederek tüm vatandaşları Kurum etkinliklerine davet etti."

 Bahçe Konseri saat 17.30 başlayıp seyircilerin de konsere eşlik etmesi ile beraber yaklaşık 2 saat sürdü. Konser sırasında çevre apartmanlardan da yoğun ilgi gören ve alkış toplayan program sonunda Kurum Öğretmenleri kendi aralarında güzel şarkılar söylerek programı sona erdirdiler.