T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ATAŞEHİR - Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi

Haberler

Haz

BAHÇE KONSERİMİZ basında yer aldı. GAZETE ATAŞEHİR konseri takip edip haber yaptı. Bu sayede daha çok vatandaşımızın çalışmalarımızdan haberi oldu. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz

Haz

HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI içinde WATER GARDEN AVM'de açılan ataşehir halk eğitimi merkezi YIL SONU SERGİSİ basında geniş yer aldı. İTV, ATAŞEHİR HABER ve ATAŞEHİR GÜNDEM gazetelerinde yer alan sergimiz vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

Nis

ATAŞEHİR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ olarak "BİR DİLEK TUT" dedik ve çocuklarımızı 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINDA sevindirmek için bir iyilik hareketi başlattık. Başta Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı ERTAŞ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail GÜNDAY'ın destek ve katkılarıyla tüm Ataşehir halkı tek yürek oldu. Çocuklarımızın dileklerini bir bir yerine getirdik. Projenin her anında bize sonsuz destek veren Müdürümüz Saffet YILMAZ'a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz...

Mrt

Geri dönüşüm kütüphanemizin açılış töreni basında büyük yer aldı. Kütüphanemizin açılış töreni İTV HABER ve GAZETE ATAŞEHİR'de yer alarak daha fazla vatandaşımızın haberdar olması sağlandı. 

Şbt

FUTBOL AKADEMİSİ açılış törenimize katılan ve bugüzel etkinliği haber yapan ATAŞEHİR GÜNDEM ve GAZETE ATAŞEHİR gazetelerine daha fazla insanımıza ulaşmamıza yaptıkları katkılardan ötürü teşekkür ederiz.

Şbt

DARÜLACEZE'de yaptığımız OKUMA-YAZMA KURSUMUZ eğlenceli ve sıcak bir OKUMA BAYRAMI etkinliği ile son buldu. Basın bu etkinliğimizi tüm vatandaşlarımıza duyurmamızda bizlere yardımcı oldu. www.atasehir.com, www.atasehirgundem.com, www.gazeteatasehir.com ve www.itvhaber.com haber sitelerine teşekkür ediyoruz.

Şbt

ATAŞEHİR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ olarak Darülaceze'de kalan vatandaşlarımıza OKUMA-YAZMA eğitimi verdik. OKUMA-YAZMA eğitimi alan vatandaşlarımıza Darülaceze müdürlüğü ile birlikte bir OKUMA BAYRAMI yaptık. Bu güzel etkinlikte müdürümüz Saffet Yılmaz bizlerle beraber oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Ock

Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Günday, İlçe Tarım Müdürü Hamza Atalay ve Halk Eğitimi merkezi Müdürü Saffet Yılmaz'ın katıldığı ARICILIK KURSU SERTİFİKA TÖRENİ basında büyük yer aldı.

İTV HABER, ATAŞEHİR GÜNDEM ve GAZETE ATAŞEHİR gazetelerinin yayınladığı haber sayesinde daha çok vatandaşımızın kurslarımızdan haberdar olması bizleri heyecanlandırıyor.

Ara

Ataşehir Gündem ve İTV haber siteleri kurslarımız ve etkinliklerimizi daha geniş kitlelerle buluşturmaya devam ediyor. Türk Sanat Müziği korosu çalışmalarımızın geniş yer aldığı haberler sayesinde güçlenerek daha fazla vatandaşımıza ulaşıyoruz.

Ara

ATAŞEHİR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ olarak LÖSEV'de yaptığımız TEL BEBEK KURSU sertifika töreni basında geniş yer aldı. ATAŞEHİR GÜNDEM, ATAŞEHİR HABER  ve GAZETE ATAŞEHİR gazetelerinde törenimiz haber oldu.  

Kas

"NEREDE KALMIŞTIK?" Projemiz basında büyük yer aldı. İTV HABER, ATAŞEHİR GÜNDEM ve ATAŞEHİR HABER gazeteleri projemizi ele alarak daha çok insanın bilgilenmesini sağladılar hepsine teşekkür ediyoruz.